TUZLA

Firmamız vermiş olduğu hizmetlere devam ediyor ve hizmet vermiş olduğumuz ilçelerden bir diğeri de İstanbul Anadolu Yakasında yer alan Tuzla ilçesidir. Tuzla semti hızlı bir şekilde büyümekte. İnşaat çalışmaları her geçen gün artmaktadır. Tuzla ilçesinde var olan yapıların birçoğunun da ısı yalıtımı yoktur. Çevre ve  Şehircilik Bakanlığı’nın almış olduğu kararlar neticesinde mantolama yaptırmak ile yükümlüdür. Her evin dışına mantolama yapılması zorunlu hale gelmiştir. Peki mantolama işlemi yaptırıyorken hangi firma ile anlaşma yapmanız gerekiyor, mantolama süresi ne kadar sürecek, mantolama yaptırıyorken dikkat edilmesi gereken işlemler nelerdir sizlere bu konuda bilgi vermek isteriz.
Tuzla Isı Yalıtım çalışmalarımız dahilinde Tuzla Mantolama ve Tuzla Çatı Tamiri hizmetlerinde firma olarak sizlere sorunsuz olarak hizmet vermekteyiz ve ilk olarak şunu belirtmek isteriz ki birlikte çalıştığımız ustalarımız mantolama eğitiminden geçmiştir ve alanının en iyileridir.
Mantolama ile sizlere hizmet verecek olan firmamız yerinde keşif işlemleri yaparak sizlere en iyi şekilde hizmet verecektir. Uzmanlarımız proje alanlarına gelerek incelemelerde bulunarak, yapılacak olan işin tanımını sizlere bilgi verecektir. Sizlerin de mantığınıza uyarsa ve vermiş olduğumuz fiyatlarla anlaşma sağlanırsa ekiplerimiz işine başlayacaktır.
Peki, Tuzla ısı yalıtım mantolama çatı tamiri ne kadar sürmekte ve işlerin hızlı bitmesi için neler gerekir? Yapılan işlemler projelere göre değişmekte ve orta ölçekli bir bina yaklaşık olarak 1-4 hafta içinde bitmiş olarak sizlere teslim edilir. Burada bir konunun iyi bilinmesi gerekmektedir ki işe başlandığında hava koşullarının iyi gitmesi zamanı biraz daha aza indirecektir.
Tuzla ısı yalıtım ve mantolama yaptırarak evinizin içerisindeki sıcak ve soğuk havayı koruyarak %60 enerji kaybını engellemiş olursunuz. Yazın dışarıdaki sıcak havanın içerideki soğuk hava ile, kışın ise dışardaki soğuk havanın içerideki sıcak hava ile buluşma durumunu tamamen ortadan kaldırırsınız.