PENDİK

Isı Yalıtımı yaptırmanın en kolay ve en kazançlı yolu, Mantolama yaptırmaktır. Peki Pendik Mantolama nasıl olur, avantajları nelerdir ve sizlere katkısı ne olacaktır? Yazımızın devamında elimizden geldiğince bunları anlatmaya çalışacağız sizlere.
Pendik Mantolama binaların ısı yalıtımı için dış cehpeheden, içten ve sandviç duvar olmak üzere üç şekilde gerçekleştirebilir. Hali hazırda yapılmış binalar veya yapılmakta olan binalar için de yapı fiziği gereğince en avantajlı yöntem dış cehpe yalıtımıdır. Sizler de görmüşsünüzdür, yalıtım ve mantolama çalışmaları genelde binaların dış cephelerine uygulanır. Dış cephe mantolama çalışmalarının bir başka avantajı da binanın ömrünü uzatmalarıdır. Dış cephede gerçekleşen ısı farklılıklarından kaynaklanan korozyonun önüne geçilmiş olur böylece.
Pendik Isı Yalıtımı ve Pendik Mantolama çalışmaları kişilerin kendi geleceğine hem de ülkelerinin geleceğine yapacakları çok küçük bir yatırımdır. Geri dönüşü yaptığınız harcamaya kıyasla çok büyük olacaktır. Çünkü yapılan teknik analizler, doğru bir teknikle yapılan mantolama çalışmasının %50’ye yakın ısı tasarrufu sağladığı yönünde. Hem daha iyi ısınmak hem de yakıt tasarrufu sağlamak için mantolama ve ısı yalıtımı çalışması kaçınılmazdır.
Firma olarak sizlere Pendik Mantolama çapında eksiksiz bir analiz ve mantolama çalışması sunmaktayız. Pendik Mantolama ve Pendik Isı Yalıtımı hizmetlerimizin yanında Pendik Çatı Tamiri hizmeti sunmaktayız. Çünkü çatı ve zemin katlar binanın en geniş yüzeyde dışarısıyla temas ettiği yerlerdir ve binalar bu yerlerden en çok ısı kaybını yaşarlar. Isı yalıtımı, mantolama ve çatı tamiri bu açıdan bakıldığında bir bütün olarak ele alınmalı ve iyileştirme çalışmaları eş zamanlı yürütülmelidir. Eksik ya da tekniğe uygun olmayan çalışmalar sizleri çok fazla ileriye götürmeyecektir çünkü. Sizlere ayrıntılı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.