KURTKÖY

Isı yalıtımı, evin içini ideal ısıda tutmak ve gereksiz yere yakıt harcamasında bulunulmasını engellemek gibi ev bütçesi ve ülkemiz ekonomisi açısıdan iki büyük katkıya sahiptir. Genelde ısı yalıtımı denildiği zaman soğuktan korumak akla gelse de mantolama çalışmaları ısı muhafazasını ön gördüğü için sadece ısınma odaklı düşünmemek lazım. Aynı zamanda sıcak yaz aylarını düşündğünüzde ortamın aşırı ısınmasını engellediği gibi eğer klima ve benzeri soğutucular çalıştırıyorsanız da içerideki serinliğin muhafazasında çok önemli rol oynar ısı yalıtım ve mantolama çalışmaları. Kurtköy Isı Yalıtım ve Kurtköy Mantolama hizmetlerimiz dahilinde sizlere ev, iş yeri gibi yerlerinizin mantolama çalışmalarını yaparak sizlere ısınma ve soğutma sistemlerinizi dahaverimli kullanma fırsatı sunuyoruz.
 
Kurtköy Mantolama ve Kurtköy Çatı Tamiri birer masraf değil, geleceğe yönelik olarak yapılan uzun vadeli ve avantajlı bir yatırımdır. Müşteri geri dönüşleri ve yapılan araştırmalar gösteriyor ki mantolama yapılan binalarda %50’ye yakın ısı tasarrufu sağlanıyor. Bu da kombi çalışmasından dolayı doğalgaz faturasına, klima çalışmasından dolayı da elektrik faturasına eskiden ödediğiniz fatura tutarının yarısı kadar para ödemek demek oluyor. Tüm bunlar göz önünde bulundurulduğunda şunu rahatlıkla söyleyebiliriz ki kısa bir süre içerisinde mantolama çalışması kendi parasını çıkardığı gibi diğer yıllarda sağladığı tasarruf cebinize net kar olarak yansıyor.
 
Özellikle büyük şehirdelerdeki apartman çokluğu düşünüldüğünde Kurtköy Mantolama gibi bir hizmet verilecekse bu konuda bütün apartmanın hem fikir olması gerekir. Bu açıdan sizlere hayali fikirlerle hareket etmemeniz için sizlere çalışma sürecinde neler yapılacağı, ne kadar süreceği, ne kadar tutacağı ve iş bitiminde binanın nasıl gözükeceğini içeren bilgilerin de yer aldığı bir dosya sunuyoruz. Sizler de ayrıntılı bilgi almak için bizleri arayabilirsiniz.