KAVACIK

Türkiye’de yeni çıkan kanunlar arasında yer alan ve yasal zorunluluk haline gelmiş, binalar için önem arz eden ve yapılması gereken işlemlerinden bir tanesi de mantolama işlemidir. Tabi ki de yeni yapılan evlerde mantolama sistemleri mevcuttur ancak önceden yapılmış olan binaların mantolama işlemleri yapılmamıştır, kanunlar bizlere bunu dayatmasındaki sebeplerden biri da kaynak israfını önlemek içindir. Mantolamanın şart olmasının sebeplerinden biri de sıcak ve soğuk havayı dengelemesi, ısı israfını önlemek için kullanılmasıdır. Biz de mantolama firması olarak İstanbul Anadolu Yakasında ve Avrupa Yakasında hizmet vermekteyiz. İstanbul Anadolu Yakasında Kavacık ısı yalıtım ve mantolama ile çatı tamiri işlerini yapmaktayız. Alanımızda uzman ustalar çalıştırarak elimizden geldiğinde uygun fiyatlarla sizlere hizmet veriyoruz. 
Kavacık ısı yalıtım, mantolama ve çatı tamiri hakkında sizlere biraz daha fazla bilgi verecek olursak mantolama, günümüzde en çok kullanılanan ve insanların yaşam alanlarını, yaşadıkları haneyi enerji kaybı olmadan daha az enerji sarf ederek yaşamalarını sağlayacak yapı malzemeleriyle  donatılmış yöntemdir.
Kavacık ısı yalıtım ve mantolama olarak sizlere tavsiyemiz projelerinizi herhangi bir firmaya teslim etmeden önce bizim firmamızdan teklif almanızdır. Proje yerlerinize alanında uzman ustalarımız ve pazarlama departmanlarımız gelerek projeniz için detaylı fiyatlandırma ve projelendirme yaparak net bir şekilde işin adını koyacaklardır.
Kavacık ısı yalıtım ve mantolama sistemleri olarak ücretsiz keşif yapmaktayız ve projeyi detaylandırmaktayız.
Kavacık ısı yalıtım mantolama sistemleri yaklaşık olarak, projenin büyüklüğüne göre 1 ile 4 hafta arasında sürmektedir. Burada genel olarak hava koşulların olumsuz etkilerinin göz önüne alınması gerekmektedir.
Mantolama yapılıyorken dikkate alınması gereken bazı konular vardır ki bunları sizinle paylaşmak isteriz;
Mantolamada en az 3 cm ve üzeri ısı levhası kullanılır.
Renklendirmelere dikkat edilmesi gerekir, genelde beyaz, siyah, gri tercih edilir.
Levhaların üzerinde en az 6 adet 12 cm’lik pvc panel kullanılır.
Kavacık ısı yalıtım ve Kavacık mantolama olarak kendi ekibimize güveniyoruz.