KARTAL

Dört mevsimi yaşayan bir ülkede ısı muhafazası ve izolasyon oldukça önemlidir. Mevsim geçişlerinden kaynaklanan dış cephe yıpranmaları ve mevsimlik ısı kayıpları bütçeleri oldukça yıpratan bir durumdur. Doğru ısı yalıtım teknikleri uygulanmadığından dolayı mevsimlik her hanenin ısı kaybı yaklaşık olarak yüzde elliyi bulmaktadır. Bu da kaba bir hesapla bir ay içerisinde on beş günlük ısı masrafını boşuna yapmış oluyoruz demektir. İnşaat sektörünün gelişmesiyle birlikte her ne kadar yeni yapılan binalar mantolama tekniklerine göre yapılmakta olsa da Türkiye genelinde ve özellikle İstanbul gibi büyük şehirlerde yer alan konutların çok büyük bir çoğunluğu mantolama ve ısı yalıtım teknikleriyle donatılmamış şekilde inşa edilmiş ve hala ısı yalıtım çalışmaları yapılmamış durumdadır. Kartal Isı Yalıtım ve Kartal Mantolama çatısı altında firma olarak sizlere Kartal çapında mantolama hizmeti vermekteyiz. Kartal’daki konutların da çok büyük bir yüzdesi ısı yalıtım açısından sınıfta kalmaktadır. Bizler de sizlere bu alanda en kaliteti ve profesyonel hizmetleri sunuyoruz.
 
Kartal Mantolama ve Kartal Çatı Tamiri gibi işlerinizi bizlere gönül rahatlığıyla yaptırabilirsiniz. Tecrübemiz ve profesyonel algımız sayesinde işlerinizi eksiksiz ve müşteri memnuniyeti odaklı yürütmekteyiz.
 
Genelde apartman kararına bağlı olarak yürütülen mantolama çalışmaları için kapsamlı bilgi vermekteyiz. Bizleri aradığınız takdirde arkadaşlarımız apartmanı veya binanızı inceleyerek nasıl bir çalışma yürütüleceği konusunda ayrıntılı şekilde çalışacaklardır. İşlemlerin ne kadar süreceği ve kesin olarak ne kadar maaliyetle sonuçlanacağı sizlere bildirilecektir. Hepsinin yanı sıra dış cephe mantolama çalışması yürüttüğümüz için Kartal Mantolama ve Kartal Isı Yalıtım olarak sizlere binanızın alacağı son halin temsili görüntüsünü içeren bir modelleme sunmaktayız. Sizler de bizimle çalışmak isterseniz iletişim numaramızı tuşlayarak bizlere ulaşabilir ve hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.