KADIKÖY

Kadıköy Isı Yalıtım Çatı Tamiri Bakımı

Binaların en üst bölgesi olan çatılar, genellikle yağmur ve kar yağışının yoğun olduğu bölgelerde bakım ve onarımına önem gösterilmesi gereken yapılardandır. Binanın en üstünde bulunan yapı, soğuk havalar dışında rüzgarlı ya da sıcak havalarda da binanızı korumakla görevlidir. Bu nedenlerle çatınızı düzenli olarak kontrol ettirmeli, herhangi bir sorun var ise çatı bakım ve onarımı yaptırılmalıdır. Gerek duyulduğunda ise eskimiş ve yıpranmış olan malzemeler değiştirilmelidir.

Bulunduğunuz bölgenin hava koşullarını da göz önünde bulundurarak, her yıl en az iki defa çatınızı kontrol ettirmelisiniz. Kontrolünü yaptırmadığınız çatınızda, olası bir sorun oluştuğunda problem daha da büyümekte ve maddi kayıplarınız artmaktadır. Kadıköy Isı yalıtım çatı bakım ve mantolama konusunda yetkili firmamız, mesleğini en iyi şekilde icra ettiren ekiplerimiz ve firmamızın uzun yıllardır Isı yalıtım ve Mantolama sektörde verdiği hizmet ile müşterilerine en iyi çatı bakım ve onarımını sunmayı amaç edinmiştir. Tecrübeli ekiplerimiz sayesinde kısa sürede çatı bakım ve onarımı yapılmaktadır. Uygun fiyat aralıkları ile çalışmalarını yapan firmamız, müşteri memnuniyetini de ön planda tutmaktadır.

Çatınızda herhangi bir sorun olduğu keşfedildiğinde, öncelikle baca dipleri, çatı iskeleti ve baca sıvaları gibi bölümler dikkatli olarak incelenmektedir. Hasarın büyüklüğü ve tadilat yapıldıktan sonra kullanımının yeterliliği anlaşılmaya çalışılmaktadır. Onarıldığında kullanımında sorun teşkil etmeyecek olan çatınız, en kaliteli ürünler kullanılarak arızası giderilmektedir. Ancak fazla hasar aldığı ve onarım yapıldığında kısa süre sonra aynı sorun ile karşılaşabileceğiniz düşüncesine varıldığında, yeni bir çatı almanız gerekebilmektedir.

Çatı onarımı yapılmadan önce uygulamanın projesi çizilerek, tüm detaylar eksiksiz olarak uygulanmaktadır. Bu denli kontroller ile bakım ve onarımı yapılan çatınızın herhangi bir soruna neden olmayacağı kanısı ile gönül rahatlığı ile kullanmanız için tüm işlemler firmamız tarafından yapılmaktadır.

Çatınız için yapılan bakım ve onarımda kontrolü yapılan baca diplerinde su geçirmez özelliğe sahip yalıtım malzemeleri kullanılmaktadır. Kontroller tamamlanarak onarımı yapılan çatınız için bir sonraki dönemlerde yine aynı kontrolleri yaptırmanız yararlı olacaktır. Her yıl özellikle kış aylarında çatınızın zarar görmesi nedeniyle kötü bir sonuçla karşılaşmamanız için firmamızı arayabilir, düzenli olarak kontrollerini sağlayarak evinizde gönül rahatlığıyla yaşayabilirsiniz.