GÖZTEPE

Göztepe Isı Yalıtım çatısı altında sizlere Göztepe Mantolama ve Göztepe Çatı Tamiri hizmetleri sunmaktayız. Yazımızın devamında sizlere hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi vermeye çalışacağız. Ama sizlerin de bildiğin gibi ısı yalıtım, mantolama ve çatı tamiri gibi işler binadan binaya değişiklik göstermekte ve farklı işlem basamakları izlenmektedir. Bu yüzden sunduğumuz hizmetlerden bir ya da kaçını almak veya bilgi öğrenmek istiyorsanız iletişim numaralarımızı tuşlayarak ayrıntılı bir şekilde bilgilendirmenizde fayda var.

Öncelikle Göztepe Mantolama hizmetimizden bahsedelim. Biliyorsunuz ki ısı yalıtımının en önemli öğesi mantolama çalışmasıdır. Mantolama çalışması yapı fiziği açısından da dış cephe mantolama çalışması oldukça yaygın bir şekilde uygulanmaktadır. Dış cephe mantolama çalışmarının bir diğer faydası ise zamana ve mevsimsel şartlardan dolayı binada gerçekleşecek yıpranmaları önlemesi ve binanın ömrünü uzatması.

Yapılan araştırmalar, kamuoyu yoklamaları ve müşteri geri dönüşleri bizlere gösteriyor ki uygun ve doğru tekniklikle yapılan mantolama çalışmaları %50 civarı enerji tasarrufu sağlıyor yapılarda. Peki bu ne demek? %50 enerji tasarrufu demek sizlerin yakıt faturalarınızın yarı yarıya azalması demek. 300 lira gelen doğalgaz faturası 150 liraya gelecek demek. Her gün kullandığınız arabınızın yakıt masrafını yarıya indirecek hem de motorunuzun ömrünü uzatacak bir fırsat, bir teknoloji elinize geçse bu fırsatı değerlendirmez misiniz? Göztepe Isı Yalıtım ve Göztepe Mantolama kapsamında sunduğumuz hizmetleri de bu şekilde geleceğe yönelik ve sizi her şekilde kara geçirecek hizmetler olarak görmeniz ve bilmeniz gerekli. Her gün içerisinde yaşadığınız ve size masraf çıkaran ortamlarınızı ne kadar tasaruflu dizayn ederseniz o kadar faydanıza olacaktır. Çatı tamirinden ısı yalıtımına tüm işlemlerinizde hep geleceğe yatırım yapmış olacaksınız. Göztepe Isı Yalıtım ve Göztepe Cam Tamiri için bizi arayınız.