ÇEKMEKÖY

Sağlıklı bir ortamda yaşamak, 20 ile 22 derece sıcaklık ve yüzde 50 oranında bağıl nem değerinin olması anlamına gelmektedir. Mevsimin kış olduğu dönemlerde sıcaklık bu değerin altına düşmekte ve ısınmak için yakıta ihtiyaç duyulmaktadır. Yaktığınız yakıtlar evinizi ısıtmak ve kışı geçirmek için yeterli ısıyı bulabilir.

Ancak bu ısıya ulaşmak için ekonomik olarak ödenekler ayırmanız gerekmektedir. Evinize ısı yalıtımı ve çatı tamiri yaptırarak, her yıl yüksek yakıt ücretleri ödemekten kurtulabilirsiniz. Isı kaybını azaltan ve az miktarda harcayacağınız yakıt ücretleri ile bütçeniz düşünülerek planlanan ısı yalıtımı uygulaması, firmamız aracılığıyla uygun fiyatlarda sunulmaktadır. Sadece kış ayları için değil yaz aylarında ise etadır.

Isı yalıtımı evinizin çatılarına, bina dışına ve içine, garaj, depovinizi soğutmak için ödenekler ayırmanız gerekebilmektedir. Bu durumu da ısı yalıtımlı bir evde oturarak değiştirme şansınız bulunmaktadır. Yaz aylarında güneş ışınlarının evinizi istemediğiniz sıcaklıklara getirmesini engelleyen ısı yalıtımı pek çok konuda yardımcınız olmak gibi sıklıkla kullanmadığınız alanlara yapılmaktadır.

Aynı zamanda tesisat boruları ve havalandırmalara da ısı yalıtımı yaparak evinizi baştan aşağıya koruma altına alabilmektesiniz. Çekmeköy çatı tadilat ve ısı yalıtımı yapan firmamız, kaliteli ürünleri ile memnun bir şekilde evinizde rahat oturmanız için çalışmalar yapmaktadır. Çatılarda ısı yalıtımı yaparken çeşitler bulunmaktadır. Çatı ısı yalıtımı için eviniz betonarme çatıya sahip ise beton yüzeye uygulama yapılırken, ahşap ise merteklerin arasına ve altına yapılmaktadır.

Çekmeköy Çatı Tadilat ve Isı Yalıtımı

Evinizin binasını güneş, yağmur ya da nem gibi olumsuz etkilerden korunmasını sağlayan çatınız olduğu için en iyi korumayı bu alana yapmanız gerekmektedir. Bu durumda ısı yalıtımı ve çatı tamiri yapan firmanın en kaliteli ürünleri kullanması ve iyi bir işçilik çıkarması gerekmektedir. Konusunda uzman yetkililerimiz sayesinde, güvenerek çatı tadilatı ve ısı yalıtımı mantolama yapan firmamız ile görüşebilirsiniz.

Çatınıza yapılacak olan ısı yalıtımında keşif esnasında çatının herhangi bir bölgesinde hasar oluşmamış olması önemlidir. Beklenmedik bir durum olduğunda keşif elemanlarımız, var olan hasarı belirleyerek çatı tadilatı konusunda da yardımcınız olmaktadır. Çatı tadilatı tamiri ve ısı yalıtımı konusunda uzun yıllardır hizmet veren firmamız, profesyonel çalışanları ve çalışanların deneyimiyle en etkili çalışmayı evinizin ısı yalıtımı ve çatı tadilatı için yapacaktır.