BOSTANCI

Firma olarak sizlere Bostancı ısı yalıtımı, Bostancı çatı tamiri ve Bostancı mantolama konularında hizmet vermekteyiz. Isı yalıtımı Türkiye gibi kış mevsimini yaşayan ülkeler için oldukça önemlidir. Ülkemizdeki doğalgaza yöneliş oldukça artmış durumda. Kömür, avantajlı bir ev ısıtma yöntemi olarak görülmüyor artık ve kombi sistemleri gittikçe yaygınlaşıyor. Doğalgazın getirileri olduğu gibi götürüleri de olmakta. Sobadan doğalgaza geçen insanların hemen fark ettiği gibi, sobanın verdiği ortam sıcaklığına ulaşmak için binada ve apartmanlarda kombiyi oldukça yüksek performansta çalıştırmak gerektiriyor. Bu da kombi sahiplerinin oldukça uçuk doğalgaz faturası ödemelerine sebep veriyor.
Tabi gayet güzel ısınıp, doğalgazdan tasarruf ederek makul doğalgaz faturaları ödemenin bir yöntemi var. Bu yöntemi adı Bostancı Isı Yalıtımı ve Bostancı Mantolama. Apartmanızın evinizin ya da ofisiniz dış cephesine yaptıracağınız mantolama çalışması sayesinde uçuk ısınma faturalarından ve ısı kaybından kurtulabilirsiniz. Bostancı Mantolama çalışmasının en önemli avantajlarından biri bina ve apartmanlarda %50 civarı ısı tasarrufu sağlamasıdır. Bir diğer avantajı ise dış cephedeki bozulmaları engelleyerek binanın ömrünü uzatmasıdır.
Mantolama çalışması oldukça kapsamlı bir çalışmadır. Binanın dış cephesine, çatısına veya katları ayıran döşemelere yapılabilir. Nasıl bir  ısı yalıtımı ve Mantolama hizmeti alacağınıza siz karar verirsiniz. Tabi bu kararı almada ısı kaybının hangi bölgelerde en çok yaşandığını tespit etmek çok önemlidir. Isı kaybı bölgelerini tespit etmek için dilediğiniz takdirde profesyonel çalışanlarımızı adresinize göndererek bu kritik çalışmayı sizler için yapabiliriz.
Bir seferlik bir çalışmayala bir ömür boyu iyi ısınmak ve yakut tasarrufu sağlamak mümkün. Bostancı çatı tamiri ve Bostancı ısı yalıtımı hakkında ayrıntılı bilgi almak ya da hizmetlerimizden faydalanmak istediğiniz takdirde iletişim numalarımızdan bizleri arayabilir ve her zaman ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.
Kılıç Teknik Yapı hizmetinizdedir