ATAŞEHİR

 Günlerinizin büyük bir kısmını geçirdiğiniz evinize, yaz aylarında sıcak havanın, kış aylarında ise soğuk havanın evinizden içeri girmesini ya da dışarı çıkmasını engellemek amacıyla ısı yalıtımı yapılmaktadır. Isı yalıtımı sayesinde enerji tüketiminiz azalmaktadır. Bu sayede ısınmak için ayırdığınız bütçeniz düşmektedir. Isı yalıtımı sadece ısınmak için var olan sıcaklığın dışarı çıkmasını değil, evinizin ömrünü uzatmaktadır.

 Neme sahip bir ortamda mikroorganizmalar üremekte ve soluduğunuz hava sizi ve aile bireylerinizi olumsuz etkilemektedir. Nemli ortamda yaşayan çocukların astım, bronşit gibi hastalıklara yakalanma riskleri artmaktadır.

Isı yalıtımı evinizin kötü hava koşullarından etkilenmesinin önüne geçerek, konutunuzda daha uzun süreli kullanım yapmanızı sağlarken, eviniz için ödemeniz gereken bakım ve onarım gibi masraflarınızın da azaltmanızda etkili olmaktadır. Hayatınızda hem ekonomik anlamda önem taşıyan hem de sağlığınızı korumanıza olanak sağlayan ısı yalıtımı uygulaması Ataşehir ısı yalıtım firmamız tarafından uygun fiyatlara yapılmaktadır. Isı yalıtımı sadece evinizin ve ailenizin sağlığını koruma altına almakla kalmaz, çevrenin korunmasında da büyük bir etkiye sahibidir. Gerekli olan enerji ihtiyacınızı azaltarak, verimli enerji kullanmanızı sağlar. Bu sayede hava kirliliğini de engellenmiş olacaktır.

Soğuk havalarda evinizin içerisinde bulunan sıcaklığı korumanızı sağlayan ısı yalıtımı, sıcak mevsimlerde ise soğuğun dışarı çıkmasına engel olmaktadır. Isı yalıtımı yapılırken, tesisat boruları, havalandırmalar, depo, garaj, çatı gibi alanlar seçilmektedir. Cam ünitelerine de yapılabilen ısı yalıtım uygulaması, kış aylarında pencerelerinizden soğuk havanın içeri girmesine engel olmaktadır. Yaz aylarında ise evinize güneş ısısının girişi azalacaktır. Böylece evinizi soğutmak için kullandığınız enerji azalacak ve enerjiden tasarruf yapma imkanı bulacaksınız. Doğru olarak yapılan ısı yalıtımı sızdırmamalı, düşük ısı geçirgenlik değerine sahip ve kaliteli olmalıdır. Ataşehir ısı yalıtım firmamız müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak, uzun yıllardır yapmış olduğu çalışmaların tecrübesi ile en kaliteli ısı yalıtım uygulamasını sunmaktadır. Günümüzde tercih edilmede pek çok avantaj sağlayan ısı yalıtımı uygulaması ile çevreye ve sevdiklerinize daha yaşanabilir bir ortam yaratabilirsiniz.